КОРИСНЕ ДОЗВІЛЛЯ БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ

Знайти корисне і захоплююче дозвілля - непросте завдання. Зазвичай це або дуже нудна користь, або марні розваги. Але це питання вирішили:
  • LogicLike - курс логіки в ігровій формі. Вся логіка у зручному форматі. Тут діти (і навіть цілі сім'ї) з усього світу розвивають логічне мислення і просто неймовірно проводять час. (3500+ завдань, ребусів та головоломок)
  • Edugames -педагогічні ігри від мультимедійного видавництва «РОЗУМНИКИ» 
  • Це захоплюючі навчальні програми для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку з інтерактивними вправами, веселими анімованими персонажами, яскравими сюжетами та звуковим супроводом. У період карантину безкоштовний повний доступ на місяць
  • Tux Paint - це безкоштовна програма малювання для дітей від 3 до 12 років (наприклад, в дитячому садку чи початковій школі). Tux Paint використовується в школах по всьому світу для підвищення комп'ютерної грамотності через малювання. Її відрізняє легкий в освоєнні інтерфейс і забавні звукові ефекти.
  • «Study-Smile» - онлайн сервіс розвитку дитини. Це розвиваючі заняття для дітей, об'єднані в навчальні програми для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Маючи на меті збагачувати малюків якісними знаннями, заняття для дітей створені таким чином, що всі розвиваючі програми представлені у вигляді гри.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Діти та Інтернет. Вебінар

ОНЛАЙН-КУРС ПРО ДИСТАНЦІЙНЕ І ЗМІШАНЕ НАВЧАННЯ