YouTube на допомогу

Шановні вчителі та батьки. Ця добірка допоможе викладачам урізноманітнити процес дистанційного навчання, а батькам організувати дозвілля дітей з користю

Відеоуроки:

 • Нова Школа 2 класвідеоуроки власного виробництва “Нова Школа” та відео від провідних освітніх YouTube каналів з України.
 • Дом@шка - відеоуроки на 11 каналі для учнів 3-х та 4-х класів. Трансляція уроків здійснюється з 23.03.2020 (у будні дні) о 10.30, повторення – о 16.50.
 • Онлайн уроки - “Школаonline” (відеоуроки для старшокласників, 9-й, 10-й, 11-й клас) можете переглядати на YouTube каналі «ДніпроТВ»
 • Топ Школа - авторські відеоуроки з математики, інформатики, фізики та астрономії з 2 по 11 клас. У списках відтворення вказано мову викладання.
 • Телеканал Київ - Трансляції відеоуроків зі шкільної програми. Спільно з Департаментом освіти і науки Києва з 16 березня 2020 року розпочато трансляцію відеоуроків, які в прямому ефірі проводять кращі вчителі столичних шкіл і ліцеїв. Це допоможе учням одинадцятих класів не відстати від програми та підготуватися до здачі ЗНО. Відеоуроки виходять щодня по буднях, по три-чотири на день. Тривалість - 30 хвилин. Всього в програмі трансляцій — 12-13 предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови.
 • HelpInformatik.NET.UA - Відеоуроки та інші корисні матеріали для вчителя інформатики та інших людей які цікавляться освітою.
 • Відеорепетитор української мови - сучасний підхід до сучасного учня

Освітні канали:

 • Цікава наука - Переклад і озвучення науково-популярних та освітніх відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики. Метою каналу є покращення ситуації із науковою грамотністю серед глядачів, які бажають отримувати інформацію українською мовою.
 • Наука та Всесвіт - переклади та озвучення українською мовою відеороликів наукової тематики про сучасні дослідження Всесвіту, природи, людини. Багато людей навіть не уявляють, що таке сучасна наука і над чим зараз працюють вчені у світі. Канал для тих, хто цікавиться сучасністю та бажає знати, яким буде наше майбутнє.
 • імені Т.Г. Шевченка - тут ви знайдете цікаві відео на тему історії України (УПА, ОУН, Козаки, Прапор, Герб, Гімн, Бандера, Шухевич, Міхновський, Атило, Сірко, Шевченко) Ведучі: Брати Капранови - українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі.
 • Ukraїner - Україна зсередини. Проект Ukraїner (www.ukrainer.net). Експедиція Україною. Закарпаття, Приазов'я, Полтавщина, Полісся, Бессарабія, Сіверщина, Поділля, Карпати, Буковина, Галичина, Таврія, Причорномор'я, Слобожанщина, Наддніпрянщина, Волинь, Запоріжжя. Подорожі, активний туризм, відкриття, мандри, антропологія та етнографія.
 • #ЖивіПисьменники - Український інститут книги за підтримки Міністерства освіти і науки України, спільно з простором української дитячої книги БараБука започатковує акцію #ЖивіПисьменники. Для вчителів початкової школи, бібліотекарів та батьків експерти з дитячого читання створили новий матеріал для сучасної дитячої літературної освіти для використання в навчальному процесі: відеоролики на базі осучасненої шкільної програми та методички з ідеями роботи на уроках.
 • Пишемо історію - Новий погляд на маловідомі сторінки історії України ХХ століття, на специфіку українсько-російських відносин сучасного періоду. Глядач дізнається про українські деталі, досягнення яких раніше навмисно впліталися в лаври Російської держави.

Розваги:

 • Янко Гортало – Цікавинки для дітей. Дитячий навчально-розважальний канал. Тут: пісні, віршики, мультики, руханки й інше
 • З любов'ю до дітей - Дитячі пісні
 • Хмаринка - розважально-пізнавальний канал для малечі. На цьому каналі регулярно викладається дитяче відео для розвитку, завдяки нам маленькі діти можуть мандрувати Україною та з легкістю вивчать цифри, літери, кольори, тощо.
 • САДОЧОК ТБ - дитячий розважальний канал. На цьому каналі ваші дітки зможуть подивитися розвиваючі мультфільми і передачі на Українській мові. 
 • Книга-мандрівка. Україна Перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях та нереальних пригодах — «Книга-мандрівка. Україна». Чому «книга»? Бо серіал створений на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна» від креативної агенції Green Penguin Media — а віднині персонажі, історії та відкриття ожили в українському YouTube!  .

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Використання Google Meet в освітній діяльності

Діти та Інтернет. Вебінар